31 Ekim 2012 Çarşamba

Kurtlar Vadisi Pusu Ne Zaman Bitecek?


Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu'nun senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan Kanal 24'te Yiğit Bulut'un sunduğu "Sansürsüz" programına konuk oldu.

Yayınlandığı 10 yıl boyunca milyonları ekranlara kilitleyen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin bu kamera arkasındaki kahramanları, diziye dair önemli açıklamalarda bulundu.

KURTLAR VADİSİ PUSU NE ZAMAN BİTECEK?

Yiğit Bulut, Twitter'dan gelen, "Dizi ne zaman bitecek?" sorunu Kurtlar Vadisi Pusu senaristlerine yöneltti. Bahadır Özdener, "Geçen bir profesör Kürt meselesi çözülmezse Kurtlar Vadisi bitmez demiş. Bu bölgede meseleler bitmez. Kurtlar Vadisi ne zaman biter, biz bilmiyoruz. Bunun bir cevabı yok. Tabii ki Kurtlar Vadisi de her canlı gibi ölümü tadacak. Belki konsept sonlandırmak yani diziyi tamamen nihayetlendirmek değil de konsept değiştirmek daha doğru" diye konuştu.

"ANLATACAK BİR SÜRÜ HİKAYEMİZ VAR"

Cüneyt Aysan ise dizinin takipçilerinin merakla beklediği bu soruyu şu şekilde cevapladı: "Bizim daha anlatacak bir sürü hikayemiz var. Hikayemiz de toplumda teveccüh bulursa ve anlatacak yani bunu gösterecek bir mecra bulursak bunu anlatacağız. Çünkü daha yolun başındayız. Daha yeni yeni hikayeler anlatmaya başladık ve çantamız dolu. Seyircimiz de sağolsun bizi hiç yalnız bırakmadı."

KURTLAR VADİSİ PUSU'NUN GELECEĞİ

Bahadır Özdener, dizinin geleceğiyle ilgili olarak da açıklama yaptı: "Dizinin 10. yılına vardık. Aslında biz yokuşu çıktık. Bu noktadan sonra yokuştan aşağıya ineceğiz. Daha rahat gideceğiz. Seyircimiz de ilk 10 yılın gerginliğiyle seyretmeyecek diye tahmin ediyorum. Daha rahat, daha vizyonu açık bir şekilde seyredecek. Polat Alemdar, bu karanlık ve puslu vadide var olabilmek için ilk 4 yılda fiziki becerisini ön plana koydu. Aklını ve stratejik kabiliyetini sakladı. Sonraki 4 yılda bu konjonktüründe müsait olmasıyla aklını ve stratejik kabiliyetini ön plana koydu. Son 2 yılda da yaşı ve pozisyonu itibariyle Polat Alemdar artık toplumuna, kendi kitlesine, kendi arkadaşlarına mesaj vermeye başladı.Bundan sonrasında da Polat Alemdar'ın misyonu, kendisine vekalet edecek, bayrağı kendisinden ileriye taşıyacak ekip ve ekipler oluşturmak olacaktır."

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Zeki Müren Hayatı Kısaca

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı