Avukatlara Özel Web SiteleriBrunsia avukatlara özel web site çözümleri sunmak adına sadece tek bir panelden kontrol edilebilecek siteler tasarlıyor. Avukat web sitesi tasarımları hem müşteriyi çekme odaklı hem de avukatların kolayca kullanabileceği şablonlardan oluşuyor. Artık bir çok hizmete internetten ulaşan insanlar, avukatlarını da buradan seçmeyi tercih ediyor. Gelişen teknoloji ve hızlıca her bilgiye erişebilme imkanı bir çok meslek grubunun internette yer almasını zorunlu kıldı. Avukatlar için web sitesi gerekliliği de bu nedenle doğdu.

İyi bir yazılım ve alt yapı sunan şirket, istediğiniz yönlendirmelerle hızlı ve pratik bir web sitesi hazırlıyor. Bu sayede avukatlar hukuk bürolarını istediği şekilde yönetebiliyor. Ayrıca yine tek bir panel üzerinden bütün dava dosyalarını inceleyebiliyor ya da kendi sitesi için yazdığı makaleleri bu alanda yayınlayabiliyor. Üstelik bu web sitesi sadece masaüstü araçlardan değil, telefon ve tablet gibi diğer aygıtlardan da kolayca açılıyor. Bu sayede avukat web sitelerinden birine sahip olmak sizi bu sektörde bir adım daha ileriye taşıyor.

Hukuk Otomasyon Programının Amacı Nedir?

Avukatlara özel hazırlanmış olan web siteleri ile entegre bir çalışma prensibine sahip olan hukuk otomasyon programları, dava için gerekli olan tüm bilgileri size sağlıyor. Bu bilgilerin içerisinde duruşmanızın saati ve tarihiyle ilgili tüm bilgiler, müvekkilleriniz ve aldığınız notlar, keşif hakkında yaptığınız yorumlar, davada kullanacağınız tüm evraklar, davada görev alan çalışanlarınız, vekaletleriniz ve bunlar haricinde eklemek istediğiniz tüm dosyalar sadece tek bir tık uzağınızda olacak. Hukuk otomasyonu sayesinde istediğiniz davayı da anında oluşturabileceksiniz. Ardından bu davaya istediğiniz müvekkili ekleyebilecek ya da yeni bir müvekkil oluşturabileceksiniz. İşinizi kolaylaştırmak adına davanızdan çıktıktan sonra eğer bir itiraz ya da yürütme durdurma kararı verilmişse bunu programa girerek bir süre belirleyebilirsiniz. Hukuk bürosu otomasyon programı sayesinde tüm hukuk işlerinizi tek bir panelden kontrol etmenin rahatlığına erişeceksiniz. Ayrıca dosyalarınızın kaybolması, bilgilerinizi bulamamanız, bazı evrakların unutulması gibi durumları bu program sayesinde yaşamayacak, veri girişini yaptığınız her evrağı anında program içerisinde bulabileceksiniz.

Yorumlar