Ev Sahibi Olmak İçin Faiz Ödeme Endişesi TaşımayınEv almayı istemek ciddi anlamda peşinat, yüksek tutarlı taksitler ve faiz eklentilerini barındırabilmektedir. Hal böyle olunca da ev almak ve bunun için atılım yapmak beklenildiğinden kolay bir adım olmamaktadır. Bunların her birinin aşılması için günümüzde Birevim hizmet vermektedir. Verdiği hizmet, faizsiz ev alma imkanını hiçbir peşinat ödeme zorunluluğu ödemeden gerçekleştirmesidir. Böylelikle ev hayali kuranlar ve hayallerini bunun üzerinde düşünenler için oldukça etkili yol sağlanarak, Türkiye’nin her yerinde gayrimenkul alımı gerçekleşebiliyor.

Beğenilen evlerin alınması ve sonrasında en uygun taksitlendirme seçeneklerinin oluşması da mümkündür. Faiz eklentisi olmadan 120 ay ve çok daha fazlasına bölme işlemi gerçekleşiyor. Böylece kişiler kendi bütçe durumuna uygun olarak, satın almak istedikleri evin normal bedellerini taksitlendirme yoluyla alabilmektedir. Evin kendi bedeli ödenerek, ayrıca faiz, diğer masraf ya da kira yardımı gibi ücretlendirmeler olmadan, ev sahibi olabiliyorsunuz.

Birevim Neden Böyle Bir Uygulama Sağlıyor? Başka Neler Bulunuyor?

Birevim bünyesinde Sıra Tespitli Yöntem ve Konut Değer Endeksli Yöntem üzerinden konut sahibi olunabilmesi mümkündür. Bunun içinde izlenebilecek bazı temel adımların olduğunu ve bunun gelişmiş metotlarla sağlanmakta olduğunu da görebiliyoruz.

Böyle bir uygulamasının nedeni olarak, ev sahibi olmak isteyenlere imkan sağlamak ve memnuniyeti en doğru seçenek ile verildiği açıklanıyor. Özellikle ev alırken, faizler, diğer alınan ücret farkları, sonradan oluşan masraflar, ev almak isteyenleri ciddi anlamda korkutan hususlar olmaktadır. Buna çözüm yolu olarak Birevim’in kendi sistemiyle ve kadrosuyla, ev sahibi olmak isteyenler için faizsiz ev kredisi imkanı vererek, kısa süre içerisinde borçlarını ödemelerine imkan sağlıyor.
  • Nerede yaşıyor olursanız olun, Birevim ile irtibata geçerek hayalini kurduğunuz evi satın alabilirsiniz.
  • Taksit tutarlarını kendiniz belirleyebiliyorsunuz,
  • 120 ay ya da daha fazla vadeleme imkanınız bulunuyor,
  • Bütçenize göre bir ödeme planı yapabiliyorsunuz,
  • Peşinat ödeme zorunluğu olmadan ev alabiliyorsunuz,
  • Daha sonra ödeyeceğiniz taksit tutarını değiştirme olanağınız da bulunuyor,
  • Taksitleri öderken zorlandığınızda, Taksit Atlatma avantajından yararlanabiliyorsunuz.

Kısacası en kolay alternatiflerle ev almayı düşünenlere olanakların sağlanmakta olduğunu görebiliyoruz. Böylece uygun yaşam alanlarını kendiniz için belirleyerek alabilirsiniz. 

Yorumlar