17 Mayıs 2017 Çarşamba

Meydana Gelen Düşler


Düşlerimizi gerçekleştirmenin en önemli kurallarından bir tanesi de doğru zaman da doğru yerlerde yapılan yatırımlar olmaktadır. Günümüzde kentleşmenin topluluklar çerçevesinde ilerlediğine göz atarak da bizlere yardımcı olduğunu bilmekteyiz. Şimdi hayalini kurduğunuz yaşam alanlarını en gözde mimarisi ile sizlere sunan Meydan Ardıçlı projesi olduğundan da yakın mesafelere hitap etmektedir. Yani İstanbul’un parlayan yıldızı olarak bilinen metroya yürüme mesafesi ile anılan Başakşehir ile karşınızdadır. Her geçen gün biraz daha prestijli hale gelerek sizlere en iyisini sunmaya özen göstermektedir. İçi ile olduğu kadar dışı ile de göz kamaştırarak birde kolaylıkları ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sizlere dememiz o ki yatırım yapmadan önce bir kez daha düşünerek bizlerle irtibat halinde olmanızdır.

Bulunduğu bölgenin yeni merkezi haline gelebilecek kapasiteye sahip olarak hem üniversitelere, hem de ulaşım ağlarına da yürüme mesafeli sayılmaktadır. Sizlerin ve çocuklarınızın geleceğini garanti alına alarak pişmanlık duymayacağınız kararlar vermenizi sağlayacaktır. Oldukça kullanımlı daire tipleri ile sosyal imkân ve faaliyetleri ile bir de yeşilin her tonuna hâkim oluşu ile sizleri geçmişin kokularına götürebilir. Binlerce kişinin hayalini kurduğu güzellikleri sizlere sunabilme imkânı bulabilen Meydan Ardıçlı Özyurtlar her konuda ne kadar başarılı olduğunu da kanıtlamıştır. Geniş görüş alanları başında olmak kaydı ile çocuklarınızı keyiflendirecek çocuk alanlarına da sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Olmazsa olmazları arasında yer alan ve 12.000 m2 sahip olan yeşil alanları sayesinde de beton yığınlarından kurtulmanızı sağlamaktadır. 1.000 m2 olan fitness salonları ise eksiksiz bir şekilde kullanıma açılacaktır. Ayrıca misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz kafe ve restoranları ile de harika zamanlar geçirebileceğinizin altını çizebiliriz. Yaşam kalitenizi bir tık daha ileriye taşıyabilecek zevklere sahip daire seçenekleri ile bütçenize uygun olan rakamları bile sizlere cazip gelebilir. Kendini özel hisseden ve rahatlığına düşkün olanların ilk tercihi olarak bir de güvenlik konusunda da sizlere hitap edebilmektedir. Kapalı otoparklar ise vazgeçilmezimiz haline geldiğinden ötürü tartışılması bile söz konusu olamaz diyerek, ayrıcalıklı yaşamın anahtarlarını sizlere sunmak istemekteyiz. Detaylar için iletişimde kalabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Zeki Müren Hayatı Kısaca

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı