Queens Park Le Jardin Hotel Deneyimiyle Antalya Bir Başka Güzel!


Doğayla uyumlu formatıyla hemen sizi görsel olarak etkisi altına alan Queens Park Le Jardin hotel, beklentilerinizi karşılayan tatil olanağını en iyi şekilde sağlamaktadır. Temiz olan plajı, her zaman kendi halinde olan doğa içerikleriyle kurulu bir alanda yer alıyor. Böylece Antalya’da beklentilerinize en uygun şekilde hotel olanağını Kemer’de alarak, muhteşem bir tatili tüm yılın o sıkıcı stresini üzerinden atarak yaşayabilirsiniz.

Queens Park Le Jardin’de müşteriler için Veronica A La Carte, Magnolia A la Carte ile Melissa A La Carte Restoranları sunulur. En iyi öğünler, sağlıklı ve temiz yapılan yiyeceklerle müşterilerin karşınıza çıkartılmaktadır. Her zaman sürekli olarak uygulanan hizmet içerikleri, tatil imkanını en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsatı da oluşturuyor.

Queens Park Le Jardin İmkanları

Odaların imkanları ve yararlanabileceğiniz spor, aktivite ve diğer hususlara kadar geniş imkanları görmek mümkündür. Tüm müşteriler için çeşitli imkanlar bir arada verilmekte ve 300’den fazla oda imkanıyla, tatil deneyimi eşsiz yapıda yakalanabilmektedir.
  • Her zaman yararlanabileceğiniz ücretsiz otopark imkanı bulunur,
  • Akdeniz’in o güzel sularının yanı sıra, kapalı ve açık yüzme salonları da bulunur,
  • Spor ve masaj salonları yer alır,
  • Kumsalda minderler ve şezlong imkanlarıyla, sahilin keyfini en iyi şekilde çıkartabilmeniz amaçlanır,
  • Sizler için tasarlanan aile odalarıyla, daha konforlu konaklama seçenekleri de verilir.

Elbette bunlara sınırlı kalmayan ve çok daha fazlası Queens Park Le Jardin Hotel imkanlarıyla kullanabilmeniz mümkündür. Ultra her şey dahil olan ve en uygun fiyat garantisiyle sunulan oda imkanlarıyla, sevdikleriniz ile birlikte tatil deneyimini hiç aksamadan, Antalya’da 5 yıldızlı deneyimle geçirebilirsiniz.

Queens Park Le Jardin Odalarında Hangi İmkanları Bulabiliriz?

Odalarda sabit olarak pek çok ihtiyacınızı karşılayan aksesuarlarla bulunur. Genel anlamda odalarda, televizyondan, klima sistemlerinde, saç kurutma makinalarından, banyolarda küvet seçeneklerine, emanet kasası ve minibar olanaklarına kadar pek çok imkan vardır. Ayrıca iki ayrı oda ve ortak duş olanaklarına göre düzenmiş odalarda bulunuyor. Siz kendi tercihlerinize göre Queens park le jardin hotels üzerinden odanızı belirleyerek, aileniz ile birlikte unutulmaz deneyimleri yaşayabilirsiniz. 

Yorumlar