Sağlıklı Furminator Tarak Çeşitleri Elinizin Altında


Zamanla kırılan, eğilip bükülen taraklardan usanmış olabilirsiniz. Şimdi furminator tarak ile köpeğinizin tüylerini gönül rahatlığı ile kolayca tarayabilirsiniz. Hem sağlıklı hem de epeyce sağlam olan bu tarakların dişlerini çelik maddesiyle yapılmıştır ve diğer taraklar gibi zaman içerisinde bozulma yapmaz. Hijyen açısından da daha iyi bir seçenektir ve daha temiz bir şekilde bu tarakları saklayabilirsiniz. Köpeğinizin sağlığına tehdit oluşturmayan bir taraktır. Tüylerin etrafa saçılmasını önleyerek temiz bir ortama da sahip olmanızı sağlar. Uzun tüylü köpeklerde alt kısımda kalan tüylere sıradan taraklar ulaşamazken bu ürün en dipteki tüylere ulaşarak dağılan ve dolaşan tüyleri temizler. 

Yeni Özelliklere Sahip Köpek Mama ve Su Kabı Modellerini İnceleyin

Rengârenk ve eğlenceli mama kaplarıyla tanışma vaktiniz geldi. Uygun boy ve özellikte köpek mama ve su kabı çeşitleri sizleri bekliyor. Evde olmadığınız zamanlarda köpeğinizin aç kalma korkusu ile karşı karşıya kaldıysanız depolu mama kaplarına bir göz atabilirsiniz. Çalışıyor iseniz ya da köpeğiniz tek başına kalmak zorunda ise depolu mama kabını doldurabilirsiniz. Mama bittikçe depodan gelen mama, mama kabını dolduracaktır. Siz de bu sayede içiniz rahat bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz ve köpeğinizin karnının tok olduğundan emin olabilirsiniz. Bunun dışında bölmeli mama ve su kapları da çeşitler arasındadır, indirimli ve cazip fiyatlarla kolayca köpeğiniz için sipariş verebilirsiniz. 

Doğal Köpek Kemiği Köpeğinize Çok Yarar Sağlayacak 

Köpeklerin kemikleri ne kadar sevdiğini hepimiz biliyoruz. Ev ortamında onlara her zaman kemik bulup vermeniz mümkün olmayabilir. Onları bu kemiklerden mahrum bırakmamak için siz de köpeğinize doğal köpek kemiği çeşitlerinden birini alabilirsiniz. Hem köpeğinizin hoşuna gidecek hem de ağız sağlığına katkıda bulunacak bu kemikler sandığınızdan daha fazla işe yarıyor. Bu kemikler dişlerin daha sağlıklı olmasını sağlıyor ve dişlerdeki tartar oluşumunu da engellemeye yardımcı oluyor. Tamamı doğal kurutulmuş hayvansal içerikli kemikleri köpeğiniz çok sevecek. Hemen siz de köpeğinizin sevebileceği uygun bir kemik seçebilirsiniz. Üstelik bu sayede köpeğinizin kemirme ve çiğneme ihtiyacını da kolayca gidermiş olacaksınız.

Yorumlar