Sevgiliye Güzel Sözler ve Özlem Sözleri


Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgilinize bazen jest yapamayıp ona güzel sözler söylemek isteyebilirsiniz. Artık tüm güzel sözleri internet ortamında bulabiliyorsunuz. Bazen de şair ruhlu kişiler vardır ki sevgiliye güzel sözler üretirler. İşte o insanlar sevgilisinin gözünde daha değerlidir. Çünkü, sevgili onu şair yapmıştır ve karşısındaki sevgili de bundan büyük haz duymaktadır. Ben de, sen de ya da bir başkası da zamanında sevgilisine mutlaka güzel sözler söyleyip şair gibi davranmıştır. Ama sevgilinize şiir ya da güzel söz üretemiyorsanız sevgiliyeguzelsozler.org adlı sitemizden güzel sözler bulabilirsiniz.  

Özlem Sözleri

Sevgilimizle ayrı şehirlerde okuyor ya da ayrı şehirlerde yaşıyor olabiliriz. Ona özlem duyabiliriz, ona sevgimizi anlatmak için özlem sözleri söylememiz gerekebilir. Bu durumlarda internetteki sitelerden faydalanabiliriz. Ya da ilk paragrafta da söylediğimiz gibi şair ruhlu bir insansak kendi şiirimizi, şarkımızı ya da sözümüzü yazabiliriz. Ben zamanında sevgilimle ayrı şehirlerde olduğumda ona çok özlem duydum. Bu gibi durumlarda aşkım, sevgilim, bir tanem gibi özlem sözleri bile bazen iş görebiliyor. O yüzden bu tür küçük kelimeleri bile sevgilimizden esirgemeyelim.

Manidar Sözler

Öncelikle manidar söz nedir onu öğrenelim. Manidar kelimesi, Osmanlıcadan gelmektedir ve anlamı, karşıdakini düşündüren anlamlı sözlerdir. Sitemize yararlanabileceğiniz birçok manidar söz ekledik. Birisine bir şey ima etmeyi düşünüyorsanız manidar sözlerimizden yararlanabilirsiniz. Birkaç örnek vermek gerekirse: Sen geceler boyu kalbime demir atan biçare limanım. Sen bir çift göze kandığım tebessüm sebebim. Sen ölümsüz hayatın son demindeki kalbim. Sen yüreğimi pare pare yakan ateşimsin. Ve artık hayatin h(az)larını almaya başlarsın. Mesela az uyursun, az yersin, az içersin, az düşünürsün, az gülersin, az sevinirsin. Bu onun umurunda olmaz başkası ile iyidir bilirsin. Azdan aza kendini yer bitirirsin.

Yorumlar