Lazer Epilasyon Ankara


Erkeklerde de artık lazer epilasyon oldukça popüler olmaya başladı. Kim demiş erkekler hep tüylü olur diye. Özellikle yaz aylarında sorun olan ve bazen aşırı tüylenmeden dolayı sürekli jilet olmak zorunda olan erkekler için de lazer epilasyon Ankara kliniklerinde son sistem teknolojiler sunuluyor. Ankara’da oturuyorsanız ve ağrısız bir işlem arıyorsanız Doktor Buket Yıldırım ile sizler de sonuç alabilecek en etkili yöntemler ile tanışabilirsiniz. Lazer epilasyon Ankara kliniklerinde yepyeni teknolojiler sunuluyor.

Lazer epilasyon teknolojisi nedir?

Lazer epilasyon Ankara geçmişine baktığınızda son 10 yılda hızlı bir şekilde yayıldığını görebileceksiniz ama son yıllarda çok daha etkili olan Buz Lazer uygulamasının daha favori olduğuna tanık olacaksınız. Bu teknoloji soğukbaşlık ile uygulanıyor ve acının en aza hatta çoğu zaman hissedilmemesine neden oluyor. Buz Lazer yani Soprano Ice cihazı ile sunulan teknik sayesinde erkekler de etkili yöntemler ile karşılaşmış oluyor. 

Buz Lazer sadece erkeklere mi özgü?

Erkek lazer epilasyon da buz lazerden bahsettik ama tabi ki bu sadece erkeklere özgü değil. Epilasyon yaptırmak isteyen kadın erkek fark etmeksizin Doktor Buket Yıldırım kliniğine giderek bu teknoloji ile sonuç alabilirler. Bunu ekstra olarak belirtmemizin nedeni, erkeklerin bu konuda olan korkularını yenmeleri aslında erkek lazer epilasyondan korkmadan, konfor içinde ve acı duymadan yapabileceğini öğrendiği zaman zaten rahatlıkla tercih hakkını kullanıyor olacak. 

Kaç seans devam edilmesi gerekiyor? 

Erkek lazer epilasyon'da ve kadın lazer epilasyon da da ortalama olarak 8 seansta sonuç alınabiliyor. Erkekler çoğu zaman tamamen kurtulma değil de tüyleri azaltma seçeneğini de tercih edebiliyorlar. Bu durumda seanslar daha az belirlenebilir. Tüy rengi, tüy farkı olmaksızın Buz Lazer hemen hemen hepsi için başarılı çalışmalar ortaya koyuyor. 

Her bölge için işlem yapılıyor mu? 

Erkek lazer epilasyon da daha çok yüz bölgesine ve sırt bölgesine işlem yaptırmayı tercih ediyor. Ama elbette vücudunda rahatsız olduğu diğer noktalar içinde lazer epilasyon hizmeti almak isteyebilir. Hem tek seans ücretlerini hem de paket ücretlerini öğrenmek detaylı bilgi almak isterseniz http://www.drbuketyildirim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar